+48 667 151 492 sidma@sidma.pl

Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji

20 lat działalności Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji stało się okazją do krótkiego filmowego zaprezentowania dziejów transformacji Publicznej Komunikacji Samochodowej.

Scenariusz: Janusz Sidor
Reżyseria: Janusz Sidor
Zdjęcia: Kuba Szada-Borzyszkowski
Dron: Tomasz Kupidura

Muzyka: Arttunetech „First day of spring”
Oprawa muzyczna: Kuba Szada-Borzyszkowski

Grafika: Kuba Szada-Borzyszkowski

Montaż: Kuba Szada-Borzyszkowski

Producent: Alina Mackiewicz

Lokalizacja:
 Warszawa, Szczecin, Żary

Zdjęcia wykonano: maj 2014 roku

Producent: SIDMA
Rok produkcji: 2014

Czas trwania: 6 min

Polska IzbaGospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji     

 

20 lat działalności Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji stało się okazją do krótkiego filmowego zaprezentowania dziejów transformacji Publicznej Komunikacji Samochodowej. To co działo się w Polsce po 1989 roku miało wpływ na wszelkie dziedziny życia. Samodzielność gospodarcza firm zajmujących się transportem wymagała współdziałania by przetrwać, by modernizować się, przekształcać, aby ludzie bezproblemowo, wygodnie i na czas mogli dojechać autobusem, gdzie … „dusza zapragnie”.  Dziś są już nieco inne czasy.

Firmy transportowe przeszły etap prywatyzacji. Konkurują między sobą o pasażerów. Izba jednak, ma swoje nowe zadania, inną skalę działalności. W filmie pokazujemy historię, działania, wspomnienia i refleksje osób, które Izbę tworzyły i teraz wpływają na kształt rynku autobusowych przewozów pasażerskich

0
0
0
0