+48 667 151 492 sidma@sidma.pl

Filmy komercyjne

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lubosinie i  Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ZDROWIE w Izdebnie – filmy promocyjne (2014)

 

 

 


Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji – XX-lecie – film informacyjno-promocyjny ( 6′) (2014)

 

20 lat działalności Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji stało się okazją do krótkiego filmowego zaprezentowania dziejów transformacji Publicznej Komunikacji Samochodowej. To co działo się w Polsce po 1989 roku miało wpływ na wszelkie dziedziny życia. Samodzielność gospodarcza firm zajmujących się transportem wymagała współdziałania by przetrwać, by modernizować się, przekształcać, aby ludzie bezproblemowo, wygodnie i na czas mogli dojechać autobusem, gdzie … “dusza zapragnie”.  Dziś są już nieco inne czasy. Firmy transportowe przeszły etap prywatyzacji. Konkurują między sobą o pasażerów. Izba jednak, ma swoje nowe zadania, inną skalę działalności. W filmie pokazujemy historię, działania, wspomnienia i refleksje osób, które Izbę tworzyły i teraz wpływają na kształt rynku autobusowych przewozów pasażerskich.


PKS Szczecin – spot reklamowy (2014)

Spot oferujący transfery indywidualne i liniowe floty PKS Szczecin na lotniska w Berlinie  – i dalej już na cały świat!


„Odlewnia Volkswagen Poznań” – film korporacyjny (2012)

 

VW-logo

Odlewnia w Poznaniu jest jednym z zakładów Volkswagen Poznań Sp. z o.o. To tutaj produkuje się obudowy przekładni kierowniczych i głowice cylindrowe do różnych modeli VW.


Fabryka Volkswagen Poznań – spot reklamowy (2011)

 

Spot pokazujący w telegraficznym skrócie produkcję samochodu w trzech zakładach Fabryki Volkswagen Poznań – jedynej w której powstaje CADDY !


“ENVICON – Międzynarodowa Konferencja Ochrony Środowiska” – film promocyjny (2011)

 

Film zrealizowany w trakcie Międzynarodowej Konferencji Ochrony Środowiska ENVICON organizowanej przez firmę Abrys Sp. z o.o. w dniach 21-22.XI.2011 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas POLAGRA 2011


„Dział Odlewni DG Fabryki Volkswagen Poznań” – film korporacyjny (2011)

ODLEWNIAzdjece2

Film w widowiskowej formie prezentuje cykl produkcji w Fabryce VW Poznań odlewów obudowy kolumny kierowniczej w oparciu o najnowocześniejsze maszyny odlewnicze, proces kontroli jakości odlewów, ich wykończenie oraz prezentuje gotowe już odlewy.

 

 

 


„ABRYS Sp. z o.o.” – film promocyjny (2011)

Film prezentuje działania firmy ABRYS w dziedzinie organizacji szkoleń i konferencji zarówno w zakresie samych spotkań merytorycznych jak i wszelkich działań organizacyjnych.


“1 + 1 = 3   Razem znaczy więcej” – felieton filmowy (2010)

Krótka relacja filmowa z zakończenia akcji charytatywnej przeprowadzonej w 2010 roku przez pracowników Fabryki Volkswagen Poznań wraz z Fundacją Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi i przekazania zebranych funduszy na rzecz Poradni Onkologicznej i Rozrostowej Samodzielnego Szpitala Klinicznego Nr 5 im. Jonschera Akademii Medycznej w Poznaniu.

 


“DANTOM Sp. z o.o” – film promocyjny (2010)

 


DANTOM

 

W filmie staraliśmy się pokazać w sposób jak najbardziej atrakcyjny to, co być może, na pierwszy rzut oka, do końca takie się nie wydaje. Zaprezentowaliśmy linię produkcyjną firmy oraz ich produkty stosując specjalne światło oraz animację i grafikę komputerową.

 

 


 

“Ekologia w Fabryce Volkswagen Poznań” – film korporacyjny (2010)

W filmie zaprezentowaliśmy kompleksowe, nowoczesne rozwiązania stosowane w Fabryce VWP, w celu ochrony środowiska na wszystkich etapach produkcji samochodów. Pokazaliśmy ich funkcjonowanie bezpośrednio w fabryce oraz graficzne schematy działania.  Zrealizowaliśmy trzy wersje językowe filmu, a dodatkowo powstała wersja filmu skierowana do dzieci, z elementami animacji.

 

0
0
0
0